Nimly Code Pro Black • 5803065

Nimly Code Pro Black

-+
Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
  • Fingeravtrykk og kode
  • RFID-adgangsbrikker
  • Mekanisk nødnøkkel
  • Enkel montering
  • Smart adgangskontroll
  • Les mer...

Nimly Code Pro er en avansert elektronisk dørlås som gir trygg og fleksibel adgang til ditt hjem. Låsen har kodepanel med fysiske knapper, RFID-adgangsbrikker og integrert fingeravtrykksleser for maksimal komfort. Låsen er utviklet for nordiske forhold med IP65-klassifisering og CE-godkjenning, og har mekanisk nødnøkkel som ekstra sikkerhet. Med støtte for smarthjemintegrasjon via Nimly Connect Module(selges separat) kan du styre låsen fra app eller automatisere adgang basert på tid og tilstedeværelse. Perfekt for moderne boliger som ønsker høy sikkerhet og enkel styring.

Teknisk beskrivelse

Nimly Code Pro er CE-godkjent og IP65-klassifisert, med driftstemperatur fra -35 °C til +40 °C. Den passer høyre- og venstrehengslede dører etter skandinavisk standard. Låsen lagrer opptil 999 koder, 999 adgangsbrikker og 199 fingeravtrykk. Den drives av tre AA-batterier og har mekanisk nødnøkkel som reserveløsning. For appstyring og smarthjemintegrasjon kreves Nimly Connect Module og Gateway (selges separat).

Funksjonalitet

Låsen tilbyr automatisk gjenlåsing, kamuflasjefunksjon for kodepanelet og EasyExit fra innsiden. Fingeravtrykksleseren gir ekstra sikkerhet og brukervennlighet, mens smart adgangskontroll og appstyring gjør det mulig å styre låsen via mobil eller stemmestyring. Dette gir en komplett løsning for boliger som ønsker høy sikkerhet og moderne teknologi.

Bruksområde

Ideell for ytterdører i boliger og småbedrifter som krever robusthet mot nordisk klima og ønsker enkel, smart adgangskontroll.

Montering

Enkel gjør-det-selv montering på dører med standard låskasse. Hakereile-låskasse følger med for økt sikkerhet. Ingen spesialverktøy kreves.

Forbehold

For appstyring og smarthjemfunksjoner kreves Nimly Connect Module og Gateway (selges separat). Batterilevetid avhenger av bruk og temperaturforhold.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”