Schneider Electric Mekanisk sperre, Easy TeSys, LC1E06-E65 • 4172354

Mekanisk sperre, Easy TeSys, LC1E06-E65

-+
Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Mekanisk sperreanordning for montering av to Easy TeSys kontaktorer for serien LC1E06 til LC1E65. Egnet for horisontal montering av identiske 3- og 4-polede kontaktorer, for bruk i applikasjoner som krever retningsendring eller lastoverføring. I samsvar med miljøkravene i RoHS- og REACh-direktivene.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”