Lucide Vegglampe • 92289

Lucide Sutton vegglampe dim solcelle + sensor 1x2W IP54 sort

-+
Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
    • Dokumentasjon

      • Brukerveiledning
      • Målskisse
      • CE

Selv i skumring eller om natten vil du holde uteområdet godt opplyst uten å gå på kompromiss med hjemmets arkitektoniske utseende.

Sutton er her for å hjelpe deg. Installer denne vegglampen og opplev bekvemmeligheten med automatisert, pålitelig utebelysning.

Den innebygde dimbare LED-lyset slår seg automatisk av og på via dags-/nattsensoren på rammen.

Den slanke aluminiumskroppen smelter sømløst inn i ethvert moderne miljø, og sikrer at du alltid har klar sikt.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”