Housegard Tekstilplaster 2 x 45 stk • 8818116

Housegard tekstilplaster 2 x 45 stk

fra Housegard Housegard Sikkerhet
Se/Still ett spørsmål ()
-+
Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Tekstilplaster i fleksibelt og hudvennlig materiale for arbeidsmiljøer der plastrene må sitte godt og følge hudens bevegelser.

Plastrene er tilpasset arbeidsplasser der et fleksibelt og hudvennlig plaster trengs ved mindre sår. Tekstilmaterialet puster og ligger behagelig mot huden, også ved bevegelse og lengre brukstid. Plastrene kan brukes i Housegards førstehjelpsstasjoner og i de fleste stasjoner på markedet.

Egnet i miljøer der hygieniske og lett tilgjengelige plasterløsninger er nødvendige.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”