Elko RS/PLUS Sentralplate I 2x Keystone rett PH • 6901779
Elko RS/PLUS Sentralplate I 2x Keystone rett PH
Nyhet!
132,72
Hent-i-Butikk Sjekk lagerstatus
- Universal for Keystone S-One
- Enkel snepp-inn montering
- Inkludert støvdeksel og merkeskilt
- Les mer...
- Sammenlign
Handlinger
- Beskrivelse
- Produktdetaljer
- Miljøparametere
- ETIM
- Kundeomtale
- Spørsmål og svar
- Dokumentasjon
- Varianter av artikkel
- Lagerstatus
Elko RS/PLUS Sentralplate er en universell løsning for etablering av moderne datakontakter i faste installasjoner. Platen er kompatibel med både Keystone og S-One konnektorer, og tillater montering av enten én eller to datautganger. Denne universaliteten sikrer fleksibilitet i valg av tilkoblingsteknologi.
Sentralplaten, som har dimensjonene 74,2 x 74,2 mm og kapslingsgrad IP20, kommer i polarhvit finish. Monteringen er effektiv, da kontaktene sneppes direkte inn i festerammen og den medfølgende to-hulls sentralplaten festes deretter. Dette produktet leveres komplett med støvdeksel og vendbart merkeskilt for en ryddig og funksjonell sluttinstallasjon.
Teknisk beskrivelse
Sentralplaten har dimensjonene 74,2 mm (B) x 74,2 mm (H) x 23,5 mm (D) og er utført i fargen polarhvit (RAL9010). Produktet har kapslingsgrad IP20, og er utformet for universell bruk med 1 eller 2 Keystone eller S-One konnektorer. Den leveres komplett med støvdeksel og vendbart merkeskilt.
Funksjonalitet
Sentralplaten er designet for å fungere som en monteringsflate for opptil to data- og telekonnektorer, enten Keystone eller S-One. Den universelle utformingen sikrer bred kompatibilitet og enkel innfesting, da kontaktene sneppes direkte inn. Dette gir en ryddig, standardisert og profesjonell avslutning av datakabler i installasjonen.
Bruksområde
Sentralplaten har kapslingsgrad IP20, og er dermed kun egnet for bruk i tørre rom innendørs. Den er ideell for installasjon av datakontakter i boliger og kontormiljøer der det stilles krav til strukturert og ryddig kabling. Produktet brukes der man ønsker en profesjonell finish på datauttaket, for eksempel i stue, soverom eller tekniske rom.
Montering
Sentralplaten monteres ved at den sneppes på plass i en 1- til 5-hulls designramme, og den kan installeres enten innfelt eller i en høy påveggskappe eller hjørnekappe. Dette produktet er ment for fast installasjon og skal installeres av en registrert installasjonsvirksomhet (elektriker).