Hent-i-Butikk Sjekk lagerstatus
- For intill 4stk elbiladere
- Frittstående montering
- klar for 2stk ladere
- Les mer...
- Sammenlign
Handlinger
- Beskrivelse
- Produktdetaljer
- Miljøparametere
- ETIM
- Kundeomtale
- Spørsmål og svar
- Dokumentasjon
- Lagerstatus
Namron dobbelstolpe er utviklet for montering av to elbilladere der veggmontering ikke er mulig eller ønskelig. Med ekstra festeplater kan man montere 2-3 eller 4 om man ønsker. Stolpen gir en stabil og fleksibel løsning for installasjon på parkeringsplasser, innkjørsler, borettslag, næringsbygg og andre områder hvor frittstående montering er nødvendig.
Den robuste konstruksjonen er tilpasset utendørs bruk og gir et ryddig og profesjonelt uttrykk. Stolpen er kompatibel med de fleste elbilladere i markedet og gjør det enkelt å etablere en sikker ladeplass.
Stolpen passer Easee ladere uten ekstra tilbehør.
Teknisk beskrivelse
Frittstående stolpe for montering av én kompatibel elbillader. Robust konstruksjon beregnet for utendørs installasjon.
Funksjonalitet
Gir en stabil og sikker monteringsløsning der veggmontering ikke er mulig. Tilrettelegger for enkel installasjon av 2 til 4 elbilladere.
Bruksområde
Egnet for boliger, borettslag, sameier, næringsbygg og offentlige parkeringsområder hvor det er behov for frittstående montering av elbillader.
Montering
Monteres på egnet fundament i henhold til gjeldende monteringsanvisning. Elbillader kan monteres direkte på stolpen.
Relevante emneord
Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”
Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”